• Yeme & İçme
  • Toplantı
  • Teklifler

Lokasyon ve MOSB

Lokasyon

Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB), Türkiye’nin önde gelen sanayi bölgelerinden biridir ve dünya ekonomileriyle bağlarını kurmuştur. MOSB, sanayi odaklı, kalıcı ekonomik gelişim stratejisi ve buna uygun politikaları oluşturma ve uygulama becerisine sahiptir. Bu doğrultuda MOSB, sürdürülebilir ve ekonomik şartlarla kaynaklara ulaşarak sanayicilerin rekabetçi üretimini desteklemekte ve ülkemizi geleceğe taşıyacak dönüşüme öncülük etmektedir.

Bu önemli sanayi bölgesinin kalbinde yer alan The Fortyfive Business Hotel & Spa, MOSB’un sanayicilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla planladığı yeni bir yatırımdır. Otelimiz, MOSPARK kampüs alanı içerisinde konumlanmıştır ve Manisa ilinin adını taşımaktadır. The Fortyfive Business Hotel & Spa, konforlu ve lüks odaları, spa hizmetleri ve dünya mutfağından lezzetleri barındıran restoranı ile bölgenin önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca otelimiz, MOSB’un önemli yatırımları ile birleşerek iş seyahatlerinizde unutulmaz bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır.

Konumu, hizmetleri ve MOSB’un önemli yatırımları ile birleşen The Fortyfive Business Hotel & Spa, iş seyahatlerinizde sizlere unutulmaz bir deneyim sunmak için bekliyor.

MOSB, Temiz Enerji Ve Çevreye Saygı İle Üretimin Geleceğini İnşa Ediyor.

MOSB

Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB), Türkiye’nin ilk organize sanayi bölgelerinden biri olarak 1963 yılında Manisa Ticaret Odası tarafından kuruldu. MOSB, enerjisini kendisi üreten ve üretim lisansına sahip ilk organize sanayi bölgesi olarak faaliyet göstermektedir.

MOSB’nin en önemli hedeflerinden biri, sıfır karbon ayak izi ile çevre dostu bir sanayi bölgesi yaratmaktır. MOSB, yenilikçilik, çevreye duyarlılık, sosyal sorumluluk, güvenilirlik ve çözüm odaklılık gibi değerleri, uluslararası düzeyde marka değeri yüksek, öncü ve yenilikçi bir Sanayi Bölgesi olma vizyonuna ulaşmakta kilit rol oynamaktadır.

MOSB, gelecekteki büyüme potansiyeli ve yenilikçi yaklaşımı, Türkiye’nin küresel ölçekte daha rekabetçi bir ülke olmasına yardımcı olacaktır.

www.mosb.org.tr

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Forty Five Business Otel & Spa ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB), sosyal sorumluluk anlayışı ile hareket eden kuruluşlardır. MOSB’un kurumsal sosyal sorumluluk projeleri arasında yer alan Z.E.K.İ. (Zihinsel Engelliler Korumalı İş Yeri) Yaşam Merkezi, özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin temel yaşam becerilerini geliştirmek, topluma uyumlarını sağlamak, onlara iş ve mesleğe yönelik bilgi ve beceriler kazandırmak amacıyla kurulmuştur. MOSB Anaokulu da kadın çalışanların istihdamının desteklenmesi ve bu konuda işverenin sorumlulukları kapsamında, bölgemizin sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde gündüz bakım evi projesi hayata geçirilmiştir.

Forty Five Business Otel & Spa, MOSB’un sosyal sorumluluk projelerine destek vermektedir. Otelimiz, turizm sektöründe faaliyet gösteren bir işletme olarak, turizmin sürdürülebilirliği için de büyük önem taşıyan birçok proje ve programda yer almaktadır. Bu kapsamda, otelimiz Covid-19 salgını ile birlikte, Turizm Bakanlığı tarafından, otellerde konaklayan misafir ve çalışanları en üst seviyede korumak adına hazırlanan “Güvenli Turizm Belgelendirme Programı” geliştirilmiş olup; Otelimiz TSE tarafından yapılan denetleme sonrasında Manisa’da ilk “Güvenli Turizm Belgesi” alan otel olmuştur.

Sürdürülebilir turizm konusunda da otelimiz, çevre dostu uygulamaları hayata geçirerek öncülük yapmaktadır. Sürdürülebilir otel kavramı, daha az enerji ve su tüketen, CO2 emisyonları azaltılmış, küresel iklim değişikliğine pozitif etki sağlayan, çevre dostu yerel ve geri dönüştürülebilir malzemeler ile inşa edilmiş ve yatırımcısının sosyal ve çevresel sorumluluğunu belgeleyen bir kavramdır. Forty Five Business Otel, sürdürülebilir turizm belgesi projesinde 3. aşamadadır ve bu konuda çevre dostu uygulamaları hayata geçirerek, çevreye duyarlılık değerini benimsemektedir.

www.mosb.org.tr

The FortyFive
Business Hotel & Spa

Contact Information